Оренда складу та відкритих майданчиків у м. Дніпро (Україна)

Під словом "оренда" розуміється надання послуг зберігання товарів на складі*.

Потрібні холодильні склади та морозильні камери? Клацніть по кнопці:

Нижче описуються лише неопалювані склади та відкриті майданчики для зберігання товарів.

Аренда склада Днепр, открытые площадки хранения товаров

Державне підприємство «Комбінат «Салют» пропонує компаніям та приватним особам  скористатися послугами зручного складського комплексу, одного з найбільших у Дніпрі!

Вигідне розташування неопалювального складу та відкритих майданчиків для зберігання товарів у Дніпрі

Наші склади та відкриті майданчики для зберігання товарів знаходяться на лівому березі, мають зручні транспортні розв'язки у м. Дніпро. Наш складський комплекс знаходиться за 200 м. від однієї з основних транспортних магістралей міста - проспекту Слобожанський (раніше називався «ім. газ. «Правда»). Склади оснащені зручним під'їздом для автотранспорту. Важливе значення мають залізничні під'їзні колії, де можуть виконуватися маневрові роботи.

Аренда склада Днепр, открытые площадки хранения товаров

Основні характеристики складу та відкритих майданчиків підприємства для зберігання товарів у Дніпрі

Державне підприємство «Комбінат «Салют» гарантує мінімальну площу складів та відкритих майданчиків від 500 м.кв..А максимальна обмежується 10000 м.кв. а також фактично вільними площами.

Кваліфікований персонал, сучасна техніка гарантують найвищий рівень безпеки зберігання вантажів на складах та відкритих площах.

Корпуси складів є капітальними завданнями, розділеними на секції від 600 до 1600 м2 Робоча висота складів складає 6 метрів. Підлога складського комплексу виготовлена ​​з асфальтобетону і витримує навантаження до 10 тонн/м2.

На території складського комплексу передбачені місця для куріння, вода, туалети.

У нас працює гнучка система ціноутворення на послуги складського зберігання товарів у м. Дніпро. Багаторічний досвід, кваліфіковані працівники, наявність спеціалізованого обладнання дозволяють нам задовольнити вимоги кожного клієнта, вигідно розвивати та вміло утримувати комплекс складського господарства.

Державне підприємство «Комбінат «Салют» здійснює постійний контроль за якістю складських послуг. Ми регулярно підвищуємо кваліфікацію всього персоналу, який обслуговує зберігання товару у приміщеннях та на відкритих майданчиках. Всі співробітники складського комплексу, не виключаючи керівництва, оперативно реагують на запити наших клієнтів, що виникають.

Ми прагнемо зводити до мінімуму витрати на зберігання товарів та утримання складського господарства, знижуючи вартість послуг для наших клієнтів. Складські приміщення та відкриті майданчики для зберігання товарів до Ваших послуг!

Аренда склада Днепр, открытые площадки хранения товаров

Безпека зберігання товарів на складі та відкритих майданчиках у Дніпрі

Державне підприємство «Комбінат «Салют» використовує пропускну систему для запобігання проникненню сторонніх випадкових осіб.

Вся територія складського комплексу має надійну огорожу по периметру.

Складські приміщення та відкриті майданчики для зберігання товарів та вантажів знаходяться під цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Ваші вантажі та товари будуть надійно захищені чергуванням пожежної машини з командою пожежників.

*Примітка: Державне підприємство «Комбінат «Салют» надає послуги з зберігання товарів на складі, але не оренду приміщень.

Контактна інформація

м Дніпро вул. Запасна, 7 (Індустріальний район, кінець проспекту Слобожанський («ім. Газ.« Правда »)
 

+38 067 565 78 82

+38 056 731 95 89

Авторські права

© ДП "Комбінат "Салют" 2021-2023

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу ДП "Комбінат "Салют"