Оренда холодильника у м. Дніпро (Україна)

Оренда холодильного та морозильного складу

Під словом "оренда" розуміється надання послуг зберігання товарів у складських приміщеннях*.

Оренда холодильника Дніпро морозильного та холодильного складу

Державне підприємство «Комбінат «Салют» пропонує компаніям та приватним особам  скористатися послугами зручного складського комплексу, одного з найбільших у Дніпрі!

Вигідне розташування холодильного та морозильного складу у Дніпрі

Наші холодильні та морозильні склади мають максимально наближене та логістично - вигідне розташування на лівому березі зі зручними транспортними розв'язками, з в'їздами до м. Дніпро. Наш складський комплекс знаходиться за 200 м. від однієї з основних транспортних магістралей міста - проспекту Слобожанський («ім. газ. «Правда»).

На рампі складського комплексу передбачено зручний окремий під'їзд вантажного автомобіля для розвантаження/вивантаження товару. На нашому складському комплексі можливе розвантаження до 5-ти 20-тонних машин одночасно. Є залізничні під'їзні колії та виконуються маневрові роботи. Зручна транспортна розв'язка.

Оренда холодильника Дніпро морозильного та холодильного складу

Основні характеристики холодильного та морозильного складу у Дніпрі

Послуги зберігання товарів та вантажів надаються на мінімальній площі холодильного складу від 50 м.кв. Максимальна площа оренди холодильника обмежена 10 000 кв.м.

Холодильні та морозильні склади призначаються для зберігання продуктів харчування та іншої продукції або товарів, для яких важливо дотримуватися точного температурного режиму.

Наші холодильні склади підходять для зберігання найрізноманітніших товарів, починаючи від соків, закінчуючи заморожуванням м'яса. При зберіганні товарів на нашому складі - холодильнику Ви маєте можливість вибору температурного режиму.

На складі є холодильні камери з температурним режимом 0+5°С та камери заморожування з температурним режимом до -24°С

Холодильні та морозильні склади обладнані  вантажними ліфтами вантажопідйомністю до 5 т.

Наш складський комплекс спроектований під сучасні вимоги для зберігання та роботи з вантажами.

Холодильні камери знаходяться на закритій території. Склад - холодильник є капітальною будівлею з рампою. На території є місце для куріння, туалети. Приміщення холодильних камер мають монолітні стіни, залізобетонну підлогу та бетонну стелю. Робоча висота приміщень складу-холодильника складає 2,5-3 м.

Бетонна підлога з антипиловим покриттям витримує навантаження до 2,4 тонни на 1 м.кв.

Послуги завантаження/розвантаження надаються за окрему плату. Кількість електронавантажувачів - 10.

Оренда холодильника Дніпро морозильного та холодильного складу

Безпека холодильного та морозильного складу

Повністю огороджена територія складського комплексу виключає допуск сторонніх осіб та автомобілів, які створюють незручності при маневруванні вантажного автотранспорту.

Територія комбінату з холодильними та морозильними камерами огороджена та має цілодобову охорону.

На території складу - холодильника ведеться цілодобове відеоспостереження.

Наявність  пожежної  машини з командою пожежників надійно захищає від виникнення випадкових спалахів та інших критичних ситуацій на території холодильного комплексу.

На складському комплексі з холодильними та морозильними камерами організовано пропускну систему, яка не дає можливості потрапити на територію стороннім особам;

Зберігання товарів у холодильному складі здійснюється на будь-який термін відповідно до договору.

Це оптимальний варіант для торгових компаній з великим оборотом товару з режимом зберігання на низькотемпературному складі.

Крім холодильного та морозильного складу для зберігання товарів ми надаємо звичайні неопалювані склади та відкриті площі зберігання.

*Примітка: Державне підприємство «Комбінат «Салют» надає послуги зберігання товарів, але не оренду приміщень.

Контактна інформація

м Дніпро вул. Запасна, 7 (Індустріальний район, кінець проспекту Слобожанський («ім. Газ.« Правда »)
 

+38 067 565 78 82

+38 056 731 95 89

Авторські права

© ДП "Комбінат "Салют" 2021-2023

Ви не можете копіювати, відтворювати, або іншим чином використовувати будь-яку частину матеріалів сайту без дозволу ДП "Комбінат "Салют"